Úvod » Pro rodiče

Nabídku letního sportovně-hokejového tábora v termínu 11. - 17.7.2021

Letní sportovně-hokejový tábor 2021

Milí táborníci,

posílám Vám v příloze nabídku letního sportovně-hokejového tábora v termínu 11. - 17.7.2021. Tábor je vhodný pro děti bez rodičů od 6 do 11 let.

Místo tábora se nachází v krásném prostředí v Jižních Čechách v Podhůří Blanského lesa /v blízkosti Kleť, České Budějovice, Český Krumlov, Holašovice/. Budeme bydlet ve čtyřlůžkových chatkách, sprchy a WC jsou společné ve zděné budově. Celý chatkový areál se sportovišti i sociálním zařízení jsou v uzavřeném areálu, takže budeme krásně všichni pohromadě bez jiných osob.

Lokalita nabízí sportoviště - na fotbal, nohejbal, tenis, stolní tenis, trampolínu, kuželkovník a tělocvičnu. Více na: www.haberskyvrch.cz

Děti budou dle věku a dovedností rozděleny do skupin, ve kterých se jim budou plně věnovat trenéři/oddílový vedoucí. Každý den děti čeká stickhandling, zbytek programu bude proložen sportovní a tábornickou činností (celotáborová hra, noční hra, táborák apod.) Pro večerní společenské hry využijeme venkovní areál nebo tělocvičnu.

Náplň tohoto tábora bude především sportovní a již se na tábor moc těšíme!:-)

Obsazení trenérů/vedoucích je čistě trenérské či sportovně-pedagické (hokejový trenéři licence C, kteří působí již několik let v klubu HC Kobra Praha, sportovní trenérka FTVS UK), oddílový vedoucí, kteří mají praxi z jiných táborů, klubů a mají především zkušenosti s dětmi. Samozřejmě nebude chybět kvalifikovaná zdravotnice.

Neváhejte s přihlášením, závazné přihlášky zasílejte na e-mail: ll4hockeycz@gmail.com ve formátu jméno dítěte, datum narození a kontakt na rodiče.

Na e-mail vám bude následně zaslaná závazná přihláška a platební informace.

Kapacita je omezená počtem 40 dětí, přednost mají hráči z HC Kobra Praha /přihlášení do 5.2. 2021/, poté bude tábor nabídnut "externím" hráčům.

Těšíme se na Vás!!!

Lukáš Langer
hlavní vedoucí tábora
ll4hockey

P.S.: Při jakýchkoliv dotazech, informacích mě neváhejte kontaktovat ;)